Streamio webová platforma

Screenshot streamio platformy

Stavěná na míru pro vysílání placených streamů

Nabízíme bohaté možnosti prodeje vstupenek, vysokou vysílací kvalitu, maximální přizpůsobitelnost a plno užitečných funkcí, jako např. live chat a videoarchiv.

Vysoká kvalita streamu

Vysoká kvalita streamu

Standardně vysíláme ve FullHD rozlišení, 60 snímku za sekundu a s nekomprimovaným zvukem. To je vyšší kvalita než Zoom, Facebook, Youtube, Twitch, i HD vysílání českých televizí.

Prodej vstupenek

Prodej vstupenek

Jedná se o placený stream? U nás se na něj dostanou jen lidé, kteří si opravdu koupili vstupenku. Naše platforma je propojená s platební bránou Pays a systémem pro předprodej Smsticket a GoOut.

Live chat

Live chat

Zajistíme publiku možnost interakce s umělcem přes náš vlastní online chat, integrovaný vedle streamu. Diváci mají možnost pokládat otázky v reálném čase. Umíme také integrovat sli.do.

Automatické vytvoření záznamu

Automatické vytvoření záznamu

Pro diváky, kteří stream nestihnou, můžeme automaticky zpřístupnit záznam. Nabízíme také další monetizaci záznamu přes naši videotéku.

Simulcasting

Simulcasting

Naše platforma umí stream vysílat i na další platformy. Chcete stream vysílat i veřejně např. na Facebook nebo YouTube? Není problém.

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora je u nás samozřejmostí. Pro konference a školení nabízíme i technickou podporu na telefonu. Uděláme vše pro maximální spokojenost vašich zákazníků.

Neomezená kapacita

Neomezená kapacita

Streamio jsme postavili na nejmodernějších cloudových technologiích. Díky tomu dokážeme v jeden moment obsloužit téměř neomezené množství diváků. Můžeme také garantovat bezkonkurenční kvalitu, rychlost, dostupnost a škálovatelnost.

Hledáte domov pro své vysílání?

Spolupracujte s námi a vysílejte přes naši unikátní platformu.