Stačí jen pár kroků a můžete přes nás nabízet své streamy a videa:

Screenshot streamio platformy
 1. Založíme Vám u nás kanál

  Ať už chcete prodávat videa nebo živé streamy, je dobré začít krátkým mailem nebo hovorem, kde se pobavíme o Vaší vizi a probereme možnosti její realizace na Streamiu.

  Poprosíme Vás o základní informace a branding pro Váš kanál, který pro Vás následně vytvoříme.

  Napište nám, co byste chtěli streamovat:

  info@streamio.cz

  Další možnosti kontaktu »

Screenshot streamio platformy
 1. Vyberete si vhodné řešení prodeje vstupenek

  S výběrem Vám rádi pomůžeme - kontaktujte nás pro konzultaci. Nabízíme dvě různá řešení:

  Prodej přes Pays

  Jako prémiový partner Pays Vám můžeme nabídnout přímé zprovoznění Vaší vlastní platební brány během několika minut. Brána a platby budou kompletně pod Vaší kontrolou. Prodej si založíte v administraci Pays a nám jen pošlete platební odkaz a předgenerovaná čísla vstupenek. Vstupenky potom krom našeho webu můžete prodávat klidně i na svých stránkách, Facebooku a kdekoli jinde.

  Více info přímo na stránkách Pays.cz »

  Prodej přes Smsticket

  Smsticket je naším partnerem pro komplexní prodej a předprodej vstupenek. Služby Smsticketu doporučujeme použít v případě, že chcete svoji akci zviditelnit na jednom z nejfrekventovanějších předprodejních portálů anebo potřebujete prodávat krom vstupenek virtuálních i vstupenky fyzické.

  Více info přímo na stránkách Smsticket.cz »

  Kontaktovat Smsticket

  Prodej přes GoOut

  GoOut je naším partnerem pro komplexní prodej a předprodej vstupenek. Služby GoOutu doporučujeme použít v případě, že chcete svoji akci zviditelnit na jednom z nejfrekventovanějších předprodejních portálů anebo potřebujete prodávat krom vstupenek virtuálních i vstupenky fyzické.

  Více info přímo na stránkách goout.net »

  Kontaktovat GoOut
Screenshot streamio platformy
 1. Můžete začít bezpečně nabízet svá videa a živé streamy!

  Stačí k nám nahrát Vaše video nebo začít streamovat přes náš RTMPS server - zákazníci po celém světě budou mít šanci se dostat k Vašemu obsahu. Prodej může probíhat tak dlouho, jak budete chtít.

  Váš obsah je u nás zároveň v bezpečí. Dostanou se k němu jen lidé s platnou vstupenkou. Každá vstupenka má svůj unikátní aktivační kód, takže je chráněná proti zneužití a přeposílání mezi více diváky.

Chcete více informací nebo cenovou nabídku?

Kontaktujte nás prosím.