Tři měsíce učitelkou v Tanzánii a jiné taškařice

15/12/2020 17:30

K tomuto streamu zatím nemáte přístup

Pokud máte kód ze zakoupené vstupenky, můžete si stream odemknout:

Pořadatel:

Kudrna - cestovka s dušíLink

Popis:

Organizace Bez mámy z.s. pomáhá dětem bez rodičů v Africe postavit se na vlastní nohy již 15 let. Z mnoha dětí, které překročily práh sirotčince v Mahangu, jsou dnes už téměř dospělí lidé. Dokázali úspěšně vystudovat a najít si zaměstnání. Ani jedno z toho není pro běžné vesnické dítě zdaleka tak jednoduché. Do země, v níž se počet sirotků odhaduje na 3,1 mil. a kde se desítky tisíc lidí ročně nakazí virem HIV, se na 3 měsíce vydala tehdejší lektorka angličtiny Kateřina Bartoňková, aby si po 18 letech splnila svůj sen. Jak probíhá výuka s materiálním minimem a bez pedagogického minima ve vesnici, v níž jste jediným bělochem, se dozvíte na přednášce, která proběhne v Café Práh 15.12. 2020. Součástí přednášky bude pár krátkých video nahrávek přibližujících školní prostředí v Tanzánii.

Nápověda

📡

Jak rychlý internet potřebuji?

Stream se automaticky přizpůsobuje kapacitě vašeho internetového připojení, aby fungoval co nejplynuleji. Nicméně, pokud chcete sledovat v nejlepší kvalitě, doporučujeme stabilní připojení minimálně 10Mbit/s.

🕗

Kdy se stream zapíná?

Vždy se snažíme stream zapnout minimálně 3-5 minut před plánovaným začátkem, ať máte čas se pohodlně usadit, jako v divadle (a také zkontrolovat, že vám vše jede, jak má).

🎥

Stream už by měl jet, ale já jej stále vidím jako offline.

Je možné, že stream začne s malým zpožděním, např. kvůli nečekaným technickým komplikacím v místě vysílání. Pro ujištění zkuste provést znovunačtení stránky.

😥

Co dělat, když se stream nečekaně zastaví?

Je velmi pravděpodobné, že došlo k dočasnému problému s připojením na vašem zařízení. Stream se sám obnoví, až bude mít znovu přístup k síti. Pokud se stream sám neobnoví, zkuste provést znovunačtení stránky.

Potřebujete pomoc? Napište nám: