Online stream: Irán - dvě tváře Persie

6/1/2021 19:00

K tomuto streamu zatím nemáte přístup

Pokud máte kód ze zakoupené vstupenky, můžete si stream odemknout:

Pořadatel:

Café PráhLink

Popis:

Irán - dvě tváře Persie Írán je kontroverzní země s přísným islámským režimem a nemá ve světě nálepku destinace, do které by se lidé zrovna hrnuli. Je to škoda… Prostřednictvím fotografií a autentických videoklipů zažijete ruch hlavní metropole, pokusíte se vyškrábat na nejvyšší kopec v zemi, podíváte se k moři, přespíte v poušti, budete poznávat města a jejich památky, navštěvovat čajovny, potkávat spousty zvědavých lidí, ale hlavně vnímat a nasávat atmosféru Blízkého východu. Tahle země je tak trochu jiná, než nám ji předkládá okolní svět. Udělejte si o ni svůj vlastní obrázek...

Nápověda

📡

Jak rychlý internet potřebuji?

Stream se automaticky přizpůsobuje kapacitě vašeho internetového připojení, aby fungoval co nejplynuleji. Nicméně, pokud chcete sledovat v nejlepší kvalitě, doporučujeme stabilní připojení minimálně 10Mbit/s.

🕗

Kdy se stream zapíná?

Vždy se snažíme stream zapnout minimálně 3-5 minut před plánovaným začátkem, ať máte čas se pohodlně usadit, jako v divadle (a také zkontrolovat, že vám vše jede, jak má).

🎥

Stream už by měl jet, ale já jej stále vidím jako offline.

Je možné, že stream začne s malým zpožděním, např. kvůli nečekaným technickým komplikacím v místě vysílání. Pro ujištění zkuste provést znovunačtení stránky.

😥

Co dělat, když se stream nečekaně zastaví?

Je velmi pravděpodobné, že došlo k dočasnému problému s připojením na vašem zařízení. Stream se sám obnoví, až bude mít znovu přístup k síti. Pokud se stream sám neobnoví, zkuste provést znovunačtení stránky.

Potřebujete pomoc? Napište nám: